Є запитання? Телефонуйте нам

+38 091 352 2222

Ми працюємо Пн-Пт

09.00 - 18.00

Напишіть нам на пошту

info@track.te.ua

Ефективний контроль Вашого автопарку

Система моніторингу Wialon

Найсучасніша програмна платформа з web-інтерфейсом, що використовується для супутникового моніторингу від компанії Gurtam

Моніторинг транспорту в режимі онлайн

Слідкуйте за місцезнаходженням Ваших автомобілів цілодобово через мережу internet

Мобільний моніторинг

Зручний і швидкий контроль автопарку з мобільного телефону за допомогою програми для IOS та Android

Обладнання

Широкий вибір GPS трекерів та датчиків рівня палива з 2-річною гарантією від виробника

Професійний монтаж

Монтаж обладнання призначеного для моніторингу на легкові і вантажні автомобілі, спецтехніку

Технічна підтримка

Ремонт обладнання, консультацйна підтримка по телефону

Бажаєте дізнатися більше?

GPS трекер BI 530C TREK

BI 530C TREK спеціальний трекер для підключення переферійних притроїв. Додаткові цифрові інтерфейси - RS-485, j1708, RS-232, 1-Wire, CAN. Акумулятор на 130 мА, Підтримка CANLOG BI 530C TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезпечує збір даних від додаткового обладнання та датчиків та передає всю інформацію на сервер по GPRS каналу. (більше…)

Датик рівня палива BI FLSENSOR

BI FLSensor призначений для безперервного вимірювання рівня пального у стаціонарних ємностях або баках рухомих об’єктів та передачі інформації на GPS-трекер.BI FLSensor працює за ємнісним принципом, в основі якого є властивість конденсатора змінювати власну ємність при зміні складу та рівня пального у вимірювальному зонді датчика (більше…)

GPS трекер BI 920 TREK

BI 920 TREK призначений для GPS-моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з пітримкою підключення додаткових датчиків. BI 920 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезпечує збір даних від додаткового обладнання та датчиків та передає усю інформацію на сервер за допомогою GPRS. (більше…)

GPS трекер BI 910 TREK

BI 910 TREK призначений для GPS-моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з пітримкою підключення додаткових датчиків. BI 910 TREK визначає координати, швидкість, пробіг, забезпечує збір даних від додаткового обладнання та датчиків та передає усю інформацію на сервер за допомогою GPRS. (більше…)

Наші партнери